Në këto temperatura të ftohta, Shkenda Dubova pozon e zhveshur

  Janë temperaturat minus por Shkenda Dubova nuk ndalet me publikimin e imazheve të nxehta dhe mjaft provokuese.      

Këtë herë, këngëtarja nga Gjilani ka postuar një imazh në Instagram nga pushimet e saj të fundit në Tajlandë, shkruan lajmi.net.

Dubova shfaqet tejet në formë, linjat trupore të së cilës ju lënë pa fjalë për të cilat përkujdeset vazhdimisht.

E për emisionin “Mirage”, që është prodhim i lajmi.net, ajo solli edhe një video nga pushimet ku tregoi se çfarë bënte gjatë ditës.

Shkenda ka paralajmëruar rikthimin e saj në muzikë por ende nuk kemi parë të reja nga ajo. /Lajmi.net/