Në videon me Stresin, Keisi: Ti thjesht je bo për mu

 

Keisi tashmë për të gjithë ne njihet si e dashura e reperit, Stresi.

Ajo së fundmi ka publikuar një video në Instagram teksa shfaqet pranë reperit shqiptar, Stresit, shkruan lajmi.net.

“Ti thjesht je bo për mu”, është mbishkrimi që ia ka vënë fotos.

Stresi është akoma në burg i cili është gjykuar për dy vepra penale, “armëmbajtje pa leje” dhe “trafik të lëndëve narkotike”.

Megjithatë, e dashura e tij në rrjetet sociale shpesh publikon momentet më të lumtura me të. /Lajmi.net/