Nëpërmjet kësaj videoje, Qumili ironizon me grevën e mësimdhënësve

 

Aktori Sevdai Radogoshi ka ironizuar me grevën e mësimdhënësve.

Nesër mësimdhënësit do të hyjnë në javën e tretë të grevës dhe kjo çështje është duke u diskutuar jo vetëm në media por edhe publik, shkruan lajmi.net.

Madje disa prej tyre edhe po ironizojnë me statuse të ndryshme nëpër rrjete sociale, njësoj aktori Sevdai Radogoshi-Qumili i cili duke bërë shaka kërkon të u rritet paga mësimdhënësve.

Për më shumë ua sjellim videon në vazhdim./Lajmi.net/ 

Loading poll ...