Nga festa përrallore e vajzës së Zaiminës, ‘nënë e bijë’ me veshje të njëjtë

Nga festa përrallore e vajzës së Zaiminës, ‘nënë e bijë’ me veshje të njëjtë

 

Sot ka festë në shtëpinë e këngëtares, Zaimina Vasjari.

Khloe, vajza e vetme e artistes nga Shqipëria, Zaimina Vasjari feston sot ditëlindjen e parë, shkruan lajmi.net.

Me këtë rast i është organizuar një festë madhështore me miqtë dhe familjarët, e me një dekorim mjaft të veçantë.

Ajo që tërheq vëmendje përveç ambientit të mrekullueshëm është edhe veshja e Zaiminës e njëjtë me atë të vajzës.

Ndryshe, Vasjari është e martuar me biznismenin e njohur, Klodian Asllani i cili ka edhe dy vajza nga martesa e tij e mëparshme. /Lajmi.net/