Nga Hollywood-i, Era Istrefi i bën motrës urimin special për ditëlindje

 

Këngëtarja, Era Istrefi momentalisht gjendet në Hollywood për të xhiruar këngën e re.

Ajo është duke punuar në projektin e ri të titulluar “Selfish”, e cila vjen në bashkëpunim me vëllëzërit Grej, Dimitri Vegas dhe Like Mike, shkruan lajmi.net.

Në pamjet që ka publikuar në Instagram, Istrefi vjen më joshëse se kurrë në një kostum shumëngjyrësh, gjersa vë në pah linjat.

Gjatë xhirimeve të klipit, artistja Istrefi ka uruar edhe motrën e saj, Nitën për ditëlindje bashkë me ekipin.

“Urime ditëlindjen motra ime e mrekullueshme Nita, ne të duam dhe faleminderit për stilin”, janë fjalët e Erës.

Ndryshe, Era së shpejti do të sjell edhe bashkëpunimin me Norën por që ende nuk dihet data e saktë e lansimit të këngës. /Lajmi.net/