Nga kanagjegji i Gresës, shikojeni si duket

 

Gresa Behluli edhe pak ditë pritet të bëhet nuse.

Vajza e këngëtares, Shkurte Fejza, Gresa Behluli edhe pak ditë do t’i japë fund beqarisë, shkruan lajmi.net.

E sot është një natë e rëndësishme për të pasi është duke e mbajtur kanagjegjin me familarët dhe koleget e saj.

Lajmi.net më poshtë ju sjell disa imazhe ekskluzive se si po duket Gresa e cila shihet se ka të veshur një fustan të kuq elegant.

Me flokët e valëzuara, këngëtarja shqiptare ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve dhe duket e mahnitshme. /Lajmi.net/