Nga ngjyra rozë, Tayna rikthehet sërish me këtë stil të flokëve

 

Sot, publikoi një fotografi me ngjyrë të re të flokëve, në atë rozë.

Por, siç shihet reperja nga Prizreni, Tayna është rikthyer sërish në gjendjen e saj të mëparshme me flokë të gjata të bardha, shkruan lajmi.net.

Këtë e mësuam me anë të disa postimeve që ndau me ndjekësit në Instagram, aty ku është tejet aktive dhe e ndjekur.

Reperja e cila u bë e njohur pas hitit “Columbiana” aktualisht është duke punuar për projekte të reja që pritet t’i lansojë në ditët në vijim.

Ajo edhe këtë vit po vazhdon të jetë “IN” dhe shumë e kërkuar. /Lajmi.net/