Nikka po vjen me këngë të re, ja kur lansohet

 

Nikka nesër do të publikojë këngën e re.

Reperja e njohur shqiptare, Nikka nesër do të lansojë këngën e re që titullohet “Rrena”, shkruan lajmi.net.

“A pe don hala paswordin edhe lokacionin. Per me dit ti zemer a pot ndrroj ty me naj njonin !!!Uffaaaa #RRENA do të lansohet nesër ??”, ka shkruar ajo.

Nikka konsiderohet të jetë rivale e repereve tjera, përfshirë Taynën dhe Rinës së cilave u bëri edhe ‘diss’ në këngë.

Dhe tani, presim të shohim se çfarë do na sjell Nikka për të gjithë admiruesit e muzikës së saj. /Lajmi.net/