Një djalë i zoti si Ledri Vula, kap lopatën dhe i përvishet punës

  Ledri Vula është treguar shumë i zoti.      

Reperi Ledri Vula nëpërmjet postimit të një fotografie në Instagram ka treguar se nuk është një djalë dembel, shkruan lajmi.net.

Në foton e postuar ai shihet me lopatë në dorë duke e hequr borën pranë vilës në të cilën po qëndronte në Brezovicë.

Komentet e fansave ishin nga më të ndryshmet dhe shumica e tyre e kanë duartrokitur./Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 ❄️ 

A post shared by   Ledri Vula  (@ledrivula) on