Një kukull si Agnesa Vuthaj

Nëse dikush mund të shquhet për bukurinë e rrallë dhe të natyrshme, atëherë lirshëm mund të cilësohet Agnesa Vuthaj.

Ani pse ka kohë që e ka dorëzuar kurorën e ‘Missit” , asaj nuk i gjindet shoqja për të krahasuar më bukurinë e saj.

Pra, Agnesa di gjithmonë dhe ia del goxha mirë që të jetë në fokus të vëmendjes nga të gjjithë, shkruan Kosovarja.

Posaçërisht, përmes rrjeteve sociale, e cila është super aktive, duke prezantuar më të rejat e saj.

Së fundi, është shfaqur goxha joshëse, e cila më veshje babadimri, duke vënë në pah pak gjoksin, e që padyshim bukuria e saj nuk lë vend për imagjinatë.

Me këtë fotografi, Agnesa sigurisht që ka dashur të na tregojë, që është e gatshme për festat e fundvitit. /Kosovarja/