Një mama seksi si Loredana, shihni si pozon pranë Mozzik

 

Reperi, Mozzik dhe bashkëshortja e tij, Loredana Zefi janë një nga çiftet më me stil të estradës.

Këngëtarja shqiptare ka hedhur një fotografi në lnstaStory teksa prapa saj është Mozzik, shkruan lajmi.net.

Çifti duken mjaft në formë dhe atraktiv, të cilët nuk ngurrojnë që me anë të imazheve t’i qëndrojnë sa më afër fansave.

Loredana edhe pse u bë nënë e një vajze, vazhdon të rrëmbejë vëmendje me fizikun e mrekullueshëm.

Pas “Bonnie&Clyde”, dyshja së shpejti do vijnë me projektin e ri muzikor të titulluar “Romeo&Zhulieta”. /Lajmi.net/