Njësoj si edhe sot, Lola Haradinaj me stil dhe e ëmbël edhe para dhjetë viteve

Edhe Lola, bashkëshortja e deputetit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinajt ka pranuar sfidën më të re që po bën bujë në rrjetet sociale.

Bukuroshja ka postuar një fotografi ku tregon se si dukej para një dekade, shkruan Indeksonline

Me një fustan elegant, me të njëjtën ëmbëlsi si edhe sot, ajo dëshmon se bukuria e saj nuk ka ndryshuar ndër vite.