Njihuni me gruan që ka gjoksin më të madh në botë, mban rekordin që prej 1999

 

Nesë keni menduar ndonjëherë se kush ka gjoksin më të madh në botë, njihuni me Norma Stitz.

Ajo është nga Shtetet e Bashkuara dhe ka marrë rekordin Guiness për shkak të gjoksit më të madh natyral në botë.

“Në vitin 1999 kam hyrë në Guinness dhe deri tani jam e pamposhtur. Unë i bëj rrobat me porosi sepse asgjë tjetër nuk më bën. Por, jam shumë krenare për këtë rekord dhe gjithmonë do të jem krenare”, tha Norma.

Emri i i saj i vërtetë është Annie Hawkins-Turner dhe njihet si modele fetish.

/Ora News.tv/