Noizy fans i Rihannës, e ndjekë nga pas dhe i bën video

 

Rihanna, është e preferuara e Noizyt.

Këngëtarja nga Barbados, Rihanna duket se është femra e preferuar e reperit shqiptar, Noizy, shkruan lajmi.net.

Noizy së fundmi në llogarinë e tij personale, Instagram ka shpërndarë një video të Riri-t teksa hyp në makinë.

“Bad gyal Riri”, ka shkruar ai.

Nuk dihet nëse njëmend ishte Noizy aty apo video është inçizuar nga reperi shqiptar përmes rrjeteve sociale.

Edhe pse, Noizy është ndër më të preferuarit nga femrat shqiptare, ai ia ka vënë syrin këngëtares me famë botërore, Rihanna. /Lajmi.net/