Nora Istrefi sjell pamje të reja nga prapaskenat e klipit me Erën

 

Era dhe Nora Istrefi kanë finalizuar projektin e tyre të ri.

Era dhe Nora Istrefi ditë më parë kanë finalizuar xhirimet e klipit të tyre të ri, shkruan lajmi.net.

Ishte Era ajo e cila ka ndarë disa imazhe nga prapaskenat e xhirimit, kurse së fundi edhe Nora publikoi një të tillë.

Këngëtarja shfaqet e veshur me një kostum gri, ndërsa dukej joshëse mbi një karrige.

Për ndryshe, dueti mes Norës dhe Erës do të jetë bashkëpunimi i parë mes këtyre dy artisteve. /Lajmi.net/