“Nuk e pranoj” thotë Albina Kelmendi në këngën e re

 

Albina Kelmendi është njëra nga vajzat me zërin më të veçantë në estradë.

Dhe tani, këngëtarja shqiptare, Albina Kelmendi ka lansuar këngën e re të realizuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

“Nuk e pranoj”, thotë Albana në projektin e ri në të cilin shfaqet tejet elegante siç nuk e keni parë asnjëherë.

Tekstin e këngës e ka shkruar Kreshnik Avdiu, muzikën dhe orkestrimin e ka bërë Duo Bass Records kurse për videon është përkujdesur URBAN Graphics.

Loading poll ...

Muaj më parë, këngëtarja Kelmendi në emisionin “Mirage”,  ka zbuluar shumë të pathëna që mund t’i mësoni më poshtë. /Lajmi.net/