Nuk e prisnit, Rashel Kolaneci ju prezanton me bebin e saj dhe duket tejet e lumtur

  Prezantuesja shqiptare, Rashel Kolaneci tregon se ka dashuri të madhe për kafshët.      

Postimi i fundit i moderatores shqiptare i ka befasuar të gjithë e cila shfaqet me ‘beben’ e saj në dorë teksa zbulon se ka një dashuri të madhe për kafshët, shkruan lajmi.net.

“Ju prezantoj me bebin tim, Keci Kolaneci???”, shkruan ajo.

Rashel është një nga vajzat më të komentuara në showbizzin shqiptar, por jo për lidhjet e saj të dashurisë.

Ajo vazhdon të deklarohet beqare, që duket se bukuroshes shqiptare ende nuk ia ka rrëmbyer zemrën askush. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 Ju prezantoj me bebin tim, Keci Kolaneci??? 

A post shared by   Raimus ™? Goddess?  (@rashelkolaneci) on