Nuk flet me Noizyn por shikojeni çfarë i kanë komentuar Oriolës djemtë e OTR

Nuk flet me Noizyn por shikojeni çfarë i kanë komentuar Oriolës djemtë e OTR

 

Djemtë e OTR ‘bombardojnë’ me komente, Oriola Marashin.

Oriola Marashi e ka publikuar një foto të re në Instagram dhe ka tërhequr sërish vëmendjen e publikur por jo vetëm të tyre, shkruan lajmi.net.

Pavarësisht se nuk flet me Noizyn dhe është larguar nga OTR, djemtë e këtij grupi e kanë ‘bombarduar’ me komente pranë postimit ku duket tejet seksi.

Njëri prej tyre e quan ylli i Pukës, Varrosi i thotë “zjarr” me 3 emoji flakë dhe DJ i grupit OTR e quan mbretëreshë pasi komentoi 3 emoji kurorë./Lajmi.net/