“Nuk hahet gjithë pasul” Tayna jep përgjigjen epike

 

Tayna së fundmi e ka publikuar një foto interesante në Instagram.

Reperja Tayna po vazhdon të jetë aktive nëpër rrjete sociale, sidomos atë Instagram, shkruan lajmi.net.

Me ndjekësit ajo ndan fotografi nga më të ndryshmet, përfshirë edhe nga ato jashtë angazhimeve të saj në muzikë.

Përveç sukseseve në media shkruhet po ashtu për stilin e Taynës të cilin konsiderohet se e ka të veçantë. E së fundmi nëpërmjet një kollazhi fotografish ka treguar disa raste kur e ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe këtë e bëri në mënyrë shumë interesante.

Kur dikush i thotë se nuk hahet gjithë pasul, Tayna tha se i përgjigjet duke ia treguar atë fotografi./Lajmi.net/