Nuk i pëlqejnë ‘dissat’, Nushi për reperët e tjerë: I bëjnë veç për famë

Nuk i pëlqejnë ‘dissat’, Nushi për reperët e tjerë: I bëjnë veç për famë

 

Reperi Nushi ka treguar se nuk i ka në qejf ‘dissat’.

Reperi Nushi, njëherësh fans i flaktë i Plisave, në intervistën e fundit të dhënë për ‘Mirage’ ka treguar se nuk i pëlqejnë ‘dissat’ dhe mendon se disa nga emrat e njohur të estradës po i bëjnë ‘diss’ njëri-tjetrit vetëm për të arritur deri te fama, shkruan lajmi.net.

Nushi tutje ka vazhduar të flas rreth kësaj çështje dhe ajo çfarë tha nuk do të ju pëlqej asapak disa prej reperëve.

Për më shumë mund ta ndiqni intervitën e plotë të cilën ua sjellim në vazhdim./Lajmi.net/