Nuk shtë një shaka, përdorni vetëm këto dy përbërës dhe shikoni si do t`ju rinohet fytyra

Sot unë do të ndajnë një trajtim të mahnitshëm për të pasur një lëkurë të butë, dhe të hidratuar në vetëm një natë. 

Loading poll ...

Ky ilaç do të ndihmojë në heqjen e shenjave të moshës dhe rrudhave nga lëkura. 

Përsëriteni këtë procedurë për të paktën 2 herë në një javë.

Përbërësit që do t’ju duhen:

1 lugë çaji Vaselinë

1 e verdhë veze

Metoda :

Së pari në një tas të pastër qelqi hedhim 1 lugë çaji vazelinë dhe 1 të verdhë veze

Përzieni ato me të vërtetë mirë në mënyrë që vazelina të shpërndahet dhe perzihet me të verdhën e vezës. 

Dhe trajtimi juaj magjik tani është gati për përdorim.

Aplikoni këtë në lëkurën tuaj me ndihmën e furçës dhe lëreni për tu tharë, pastaj shpëlajeni me ujë të vakët.

Vaseline xhel ka një cilësi të trashë që është e dobishme për lëkurën, sepse ajo siguron një pengesë midis lëkurës dhe elementeve pa dëmtuar shëndetin e tyre ose paraqitjet e lëkurës.

E verdha e vezës përmban veti astringent që ndihmojnë në tkurrjen e lëkurës dhe gjithashtu zvogëlon varjen e lëkurës apo varjen e saj.

Ndihmon në shtrëngimin e poreve të hapura dhe të mëdha duke ju dhënë dukje e një lëkurë të përsosur të butë. Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi (Foton) e cila ndodhet direkt pas perfundimit te fjalise . Faleminderit per mbeshtetjen SHQIPE .