Orinda dhe Turi shëtisin buzë detit

Orinda Huta dhe Turjan Hyska kanë zgjedhur vendin e duhur për ta kaluar këtë ditë fundjave.

Orinda Huta dhe Turjan Hyska këtë fundjavë po e kalojnë në shoqëri të njëri-tjetrit, larg aktiviteteve të përditshme, shkruan lajmi.net.

Në rrjete sociale, Orinda ka publikuar një imazh, ku shfaq hijet e të dyve teksa po shëtiteshin buzë detit.

Për ndryshe, çifti janë të angazhuar në projekte të ndara televizive andaj kanë shfrytëzuar këtë ditë të relaksohen së bashku.

Loading poll ...