Oriola Marashi gati i tregon të gjitha në setin fotografik me bikini

 

Oriola Marashi ka ‘tronditur’ rrjetin me fotografitë që ka postuar në Instagram.

Oriola Marashi ka realizuar fotosesion të ri, në të cilin vjen vetëm në bikini, shkruan lajmi.net.

Modelja u shfaq e veshur në bikini të bardha, ndërsa ka provokuar keq teksa fotografoi nga afër gjoksin dhe pjesët e tjera të trupit.

“Jo keq për një selfie me timer”, ka shkruar Oriola mbi këto fotografi.

Për ndryshe, fotografi të tilla nga Oriola Marashi i shohim shumë shpesh në Instagramin e modeles. /Lajmi.net/