Oriola Marashi me poza të reja nga fotosesioni i fundit, ia vlen t’i shikoni

  Oriola Marashi erdhi me imazhe të reja të cilat i ka shkëputur nga fotosesioni i fundit.      

Bukuroshja shqiptare i ka vënë edhe njëherë në pah linjat e bollshme trupore, shkruan lajmi.net.

Në fotot e postuara Oriola shihet e veshur me rrjetë dhe pozat që ka marrë kanë ngjallur reagime të fansave të cilën e përcjellin vazhdimisht.

Ajo është aktive në Isntagram andaj nuk i lë ta harrojnë duke publikuar shpesh imazhe të ngjashme./Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 Kesul zeza ??‍♀️? 

A post shared by   Oriola Marashi  (@oriolamarashi) on

 

                    View this post on Instagram                            

 

 My IG public and your IG not My pu$$y private, yours not ? 

A post shared by   Oriola Marashi  (@oriolamarashi) on