Pa filtera dhe pa grim, kjo është Adelina Tahiri

 

Një nga personazhet më të përfolura në mediat rozë ka befasuar me postimin e fundit.

Fjala është për këngëtaren nga Maqedonia, Adelina Tahiri e cila ka hedhur një fotografi në InstaStory gjersa shfaqet pa pikë grimi, shkruan lajmi.net.

“Pa filtera dhe pa grim”, është mbishkrimi që ia ka vënë fotos.

Vetëm ‘ujë e sapun’, artistja Tahiri mahniti ndjekësit pamja e së cilës është tejet e freskët dhe mjaft në formë.

Adelina po bën një jetë të lumtur dhe luksoze pranë bashkëshortit, Serjozha Markov dhe djalit të tyre të vetëm, Jonit. /Lajmi.net/