Pa make up dhe me barkun e rrumbullakosur shfaqet Almeda

Të shumta kanë qenë lajmet për Almeda Abazin dhe pritjen e saj të ëmbël.

Bukuroshja ka ndarë me publikun një tjetër foto të saj gjatë shtatzënisë. Me barkun e rrumbullakosur dhe pa makijazh Almeda duket më e lumtur se kurrë.

Theksojmë se bukuroshja është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe së shpejti pritet të bëhet mama.