Pa pikë turpi, Genta provokon me gjoksin gjigant

Gjthsesi duhet të nxisë vëmendjen e publikut dhe fokusin e tërë mediave.

Qëllimet e Genta Ismajlit gjithmonë janë vënë në pah, të cilat padiskutim kanë qenë provokimet e njëpasnëjshme dhe përshtypja e dalluar, shkruan Kosovarja.

E kësaj rralle nxjerri në pah hiret e gjoksit të saj, të cilat nuk i lënin vend imagjinatës, dhe kështu duke ndezur të tërë rrjetin.

Përveç këtij imazhi, ajo u shfaq edhe me disa imazhe të tjera duke marrë poza nga më të ndryshmet para aparatit ku dukej se po punonte për diçka të re. /Kosovarja/

Genta Ismajli

Publiée par Albania Viral sur Mardi 5 février 2019