Pa reçipeta në koncert, e gjithë vëmendja tek Emily

 

Emily Ratajkowski ka lënë pa fjalë me paraqitjen e fundit.

Emily Ratajkowski ka ndarë me ndjekësit pamje nga koncerti ku ishte e pranishme mbrëmë, shkruan lajmi.net.

Modelja kishte zgjedhur që në këtë koncert të paraqitej me një palë pantallona të zi dhe një bluzë të kuqe.

Ishte pikërisht bluza ajo me të cilën Emily mori vëmendjen teksa po argëtohej bashkë me turmën e pranishme në atë koncert.

Për ndryshe, Emily Ratajkowski së fundi ka pozuar për “Love Magazine”. /Lajmi.net/