Pa sytjena dhe veç me tanga, fustani i tejdukshëm i zbulon gjithçka Françeskës

Pa sytjena dhe veç me tanga, fustani i tejdukshëm i zbulon gjithçka Françeskës

 

Françeska Jaçe i ka çuar në këmbë të gjithë.

Françeska Jaçe e ka realizuar një set të ri fotografik, shkruan lajmi.net.

Në setin e ri fotografik, Françeska Jaçe shihet e veshur me një fustan të zi i cili i zbulon gjithçka, madje ajo nuk ka veshur as sytjena dhe tangat i shihen komplet.

Loading poll ...

“Se ju kam merzit içik ?”, ka shkruar ajo pranë fotos së fundit pasi publikoi edhe tri të tjera po aq provokative.

Publiku janë ‘vërshuar’ me komente dhe ka pasur prej më të ndryshmeve./Lajmi.net/