Pak muaj para dasmës, Afrona vjen me këtë veprim të papritur

Afrona Dika është e fejuara e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Bleros.

Ajo jeton në Zvicërr dhe atje ndjek karrierën si modele shumë e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Afrona dhe Blero pas pesë muajsh do të kenë edhe dasmën, e që po përflitet shumë në media ende pa ndodhur.

E sot, meqë ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ka postuar një foto ku shihet se ka filluar të ushqehet shëndetshëm e të mbajë dietë tani para dasmës.