Pamje shokuese, djali përdor peshkaqenin për të tymosur

 

Loading poll ...

Një peshkatar që filmoi veten duke tymosur nëpërmjet të voglit të peshkaqenit është konsideruar si njeri i tmerrshëm.

Djali i identifikuar si Billy Brislane u bë i njohur fillimisht se kapi 5 peshkaqenë në një ditë në New South Wales.

Ndërsa në videon e fundit ku shfaqet duke tymosur e publikuar duke e shoqëruar me përshkrimin: “Pas dy netësh që e kasha lënë në kuti më erdhi ideja. Nuk kishte asnjë shans që të ishte gjallë. Ishte tobako të cilin kasha shumë qejf ta provoja”.

Në pamjet shokuese duket në anijen e peshkimit duke mbajtur peshkaqenin që ka dy tuba ku me njërin ndez tobakon dhe me tjetrën e thith dhe nxjerr tym. Video u shpërnda në një faqe në Facebook me 21 mijë ndjekës.

/Ora News.tv/