Para publikimit, Marina ka dy fjalë për duetin e Luanës me Danin

Luana Vjollca sot ka bërë të ditur se po vjen në duet me Danin.

 

Luana Vjollca ka njoftuar fansat se kënga e saj e re titullohet “Sonte”, ndërsa e sjell në bashkëpunim me Danin, shkruan lajmi.net.

Marina ka postuar një fotografi në Instagram, përmes së cilës paralajmëron këngën e re të Luanës dhe ka disa fjalë për të.

“Mezi po pressss”, ka shkruar Marina, ndërsa nuk mungoi komenti i Luanës, e cila ia kthen “Jeta imee”.

Për ndryshe, dueti mes Luanës dhe Danit pritet të publikohet nesër në orën 17:00. /Lajmi.net/