Pas bashkëpunimit me Samantën, Elinel me befasi për fansat

 

Pas bashkëpunimit që pati me Samanta Karavellën, Elinel ka gati projektin e ri.

Para pak javësh është lansuar dueti mes Samanta Karavellës dhe reperit, Elinel me projektin e titulluar “Vonë”, shkruan lajmi.net.

E reperi kosovar nuk do ndalet me kaq, pasi në rrjete sociale bëri të ditur se nesër lanson projektin e ri “Pa Pendim”.

“JA NISE NESER…#NËPËRKOHË, Koha do të tregojë përrallën”, ka shkruar ai.

Loading poll ...

Elinel shquhet për mënyrën se si i trajton temat në projektet e tij, ngjarje këto të vërteta në jetën reale.

E çfarë do na sjell tani, presim të shohim nesër. /Lajmi.net/