Pas deklaratës për marrëdhënie intime nga Mel B, reagon këngëtarja

 

Ish pjestarja e “Spice Girl” Geri Horner ka thyer heshtjen pas fjalëve të Mel B për natën e tyre të seksit.

Përmes një deklarate të dërguar në “Mail Online” Geri Mohoi ghithçka dhe tha se ishte shumë e zhgënjyer dhe e lënduar. “Geri i dashuron “Spice Girls-at”por do që fansat e saj të kuptojnë se ajo që është thënë nuk është e vërtetë dhe ishte shumë e dhimbshme për familjen e saj thuhet në mesazhin e dërguar, transmeton lapsi.

Horner iu desh disa ditë kohë që t’i përgjgijej pjestares së grupit për të shmangur tensionet dhe mosmarrëveshjet . Një merak tjtër i saj kishte lidhje me impaktin që këto deklarata mund të kenë mbi fëmijët e saj Bluebell (12-vjeç) dhe Monty (2-vjeç)

“Është e trishtë që të lexoj këto deklarata përsëri sidomos në Festën e Nënës, dhe thënë kjo Geri mezi pret që të shohë vajzat në turin e tyre dhe të krijojnë kujtime të reja.”