Pas duetit të Bradley Cooper dhe Lady Gaga në “Oscars”, Irina vjen e ‘nxehtë’ në bikini

Pas duetit të Bradley Cooper dhe Lady Gaga në “Oscars”, Irina vjen e ‘nxehtë’ në bikini

 

Irina Shayk ka pozuar në bikini pas duetit të shumëpërfolur të Bradley Cooper dhe Lady Gagas.

Bukuroshja ruse, 33 vjeç, së fundi është komentuar shumë lidhur me interpetimin e këngës “Shallow” nga i dashuri i saj, Bradley Cooper dhe Lady Gaga në “Oscars”, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

Supermodelja Irina Shayk ka shfaqur linjat perfekte trupore në disa imazhe në bikini.

33 vjeçarja, thuhet se është e zemëruar me duetin intim në “Oscars” mes Bradley Cooper dhe Lady Gaga.

Kënga “Shallow”, të cilën e interpretuan Cooper dhe Gaga është pjesë e filmit “A Star is Born”.

Bradley dhe Irina kanë një vajzë, të cilën janë parë duke e shëtitur në Nju Jork gjatë javës së kaluar. /Lajmi.net/