Pas lindjes së vajzës, Loredana në super formë

Para pak kohësh, reperi Mozzik dhe Loredana u bënë prindër për herë të parë.

Ndonëse e kishte mbajtur të fshehur shtatzëninë, Loredana po vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Edhe në një imazh që ajo ka publikuar së fundi këngëtarja e njohur ka ardhur më e bukur se kurrë.

Bindina simpatike u shfaq me një veshje ngjyrë rozë të kombinuar me grim ku padyshim dukej tejet seksi.

“1 shkurt 2019” ka shkruar Loredana përkrah imazh, datë kjo kur do të lansohet projekti më i ri nga ajo dhe Mozzik.