Pas ndarjes nga Albi Nako, Klaudia flet për mashkullin ideal

  Prezantuesja dhe balerina, Klaudia Pepa vazhdon të jetë njëra nga personazhet më të përfolura në showbizzin shqiptar.      

Ajo së fundmi dha një intervistë për Revistën Class e cila ka folur për karrierën dhe jetën e saj private, shkruan lajmi.net.

Klaudia prej vitesh ka qenë e martuar me koreografin, Albi Nako të cilët kanë theksuar se gjithçka mes tyre është mbyllur me mirëkuptim.

E një nga pyetjet e intervistës së fundit ishte edhe mashkulli ideal për Pepën, të cilin vetë balerina e komenton.

“Duhet të jetë një person i gatshëm të jetojë me jetën time private, por edhe me atë publike. Dhe për ta bërë këtë duhet të jetë i kënaqur me jetën e tij. Inteligjent, i fortë. Njeri i aftë dhe i ndjeshëm”, shprehet ajo. /Lajmi.net/

Loading poll ...

                    View this post on Instagram                            

 

 Thankyou @revista_class ❤️ Credits @donniegarciaofficial @iam_richard.pernesthon @francesco.mua @carlo.ruggiu @camilla_lietti 

A post shared by   Klaudia Pepa  (@klaudiapepa) on