Pas ofendimeve për martesën me maqedonas, Adelina: Nuk është e lehtë…

 

Martesa e Adelina Tahirit me maqedonasin, Serjozha Markov është komentuar shumë në Internet.

Adelina Tahiri ishte e ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”, ku rrëfeu historinë prekëse të saj, shkruan lajmi.net.

Ajo tregoi se si arriti t’i përballojë kritikat e vazhdueshme që mori pasi u martua me maqedonasin.

Po ashtu, këngëtarja ka zbuluar se së shpejti do të rikthehet në muzikë dhe atë jo me një projekt të vetëm.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha Adelina Tahiri. /Lajmi.net/