Pas pak ditësh marton vajzën, Shkurta tregon se a do të këndojë në dasmën e saj

Pas pak ditësh marton vajzën, Shkurta tregon se a do të këndojë në dasmën e saj

 

Shkurte Fejza ka treguar se kush janë të ftuarit në dasmën e Gresës dhe a do të këndojë në martesën e saj.

Shkurte Fejza ka rrëfyer të pathëna nga jeta e saj private dhe ajo profesionale në një intervistë dhënë për “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja foli rreth pritshmërisë së këngës së fundit dhe planet për projektet e radhës.

Loading poll ...

Po ashtu, ajo ka zbuluar disa detaje nga dasma e vajzës së saj Gresës, madje tregoi edhe nëse do t’i këndojë asaj në dasmë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm ku gjendet intervista e plotë e Shkurte Fejzës dhe mësoni se çka tha ajo. /Lajmi.net/