Pas suksesit të “Janarit”, S4MM përgatit një befasi për fansat

 

S4MM ka zbuluar befasinë e radhës për fansat.

S4MM ishte i ftuar së fundi në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Reperi ka folur rreth ‘dissave’ që i kanë bërë reperët tjerë dhe zbuloi detaje rreth projekteve të reja muzikore.

Kur jemi tek projektet S4MM ka zbuluar se çfarë po përgatit për fansat.

Loading poll ...

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë po sjell këtë herë S4MM. /Lajmi.net/