Pas thashethemeve për lidhje me Jonida Vokshin, Sardi sqaron të vërtetën

 

Në rrjete sociale javë më parë kanë qarkulluar thashetheme për një romancë mes DJ Sardit dhe moderatores Jonida Vokshi.

Sardi ishte i ftuar së fundi në emisionin “Familja”, ku ndër të tjera foli edhe lidhur me këto lajme, shkruan lajmi.net.

Meqë deri tani nuk kanë preferuar asnjëri të deklarohen për këtë lidhje, Sardi iu përgjigj Turjan Hyskës kur e pyeti lidhur me atë se a është në lidhje me Jonidën.

“Mbase”, u përgjgij Sardi, i cili i ka shtuar më shumë pikëpyetje kësaj çështjeje, e në një aspekt edhe konfirmoi lidhjen me Jonidën. /Lajmi.net/

Loading poll ...