Pas thumbave që Readi i bëri në ‘Mirage’, më në fund vjen reagimi i S4MM

  S4MM ka reaguar pas thumbimeve të ashpra që Readi ia bëri gjatë intervistës së dhënë për ‘Mirage’.      

Readi ishte i ftuar në një intervisë për “Mirage”, ka treguar shumëçka që nuk kemi ditur rreth tij, shkruan lajmi.net.

Ai ka sqaruar njëherë e mirë mosmarrëveshjet me S4MM të cilin edhe e ka thumbuar publikisht gjatë intervistës së dhënë për ‘Mirage’.

E më në fund erdhi edhe reagimi i reperit nga Tetova dhe me fjalët që i ka shkruar në Instastory shiher se ia ka drejtuar Readit dhe grupit me të cilët ai ka lidhur marrëveshje./Lajmi.net/