Pasi u bë nënë, Linda Halimi prezanton shtëpinë super luksoze në Amerikë

 

Këngëtarja, Linda Halimi është bërë nënë për herë të parë para pak javëve.

Këngëtarja shqiptare e cila prej vitesh jeton në Amerikë pas këtij lajmi ka zbuluar edhe shumë gjëra tjera, shkruan lajmi.net.

Ajo këtë herë në rrjetet sociale ka prezantuar shtëpinë luksoze të cilën e ka ndërtuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

“FESTIMI ISSA! Për herë të parë pronari i ri i shtëpisë!
2019 është e nxehtë !!! ??? ♥ ️ E ndërtuar nga zero! Mënyra se si e pëlqejmë! Perëndia na ka bekuar pafund këtë muaj. Foshnja ime Kaimana, Burri jem D dhe unë ??? Nuk mund të kërkoja dhurata më të mira për ditëlindje ?? ♥ ️? Lajme më ekskluzive do të vijnë! Vitin e kaluar kam punuar në heshtje, këtë vit po korrin!”, ka shkruar ajo në rrjetin social Facebook.

Loading poll ...

Këngëtarja nga Vitia është e martuar me reperin amerikan, Big D të cilët tash e një kohë janë zhvendosur në Amerikë. /Lajmi.net/