Përçarje mes ‘BabaStars’, Agon Amiga paralajmëron këtë gjë

  Tash e disa ditë labeli i njohur “BabaStars”, ka qenë mjaft i komentuar në shtypin mediatik.      

E kjo ngase Cozman publikoi disa video në rrjete sociale i cili tha se nuk punonte më me repera falso, shkruan lajmi.net.

Përveç tij ishte edhe Skivi, ku në postimet e tij vërehen dukshëm ‘dissat’ që i lëshon, që tashmë ka shkëputur marrëdhëniet me ta.

E në reagimin e menaxherit të BabaStars, Dekorimit ai u shpreh se menaxhon vetëm, Getin, Majkin dhe Onatin që lë të kuptohet se artistët e tjerë nuk janë më në BS.

Nga ana tjetër, Agoni ka publikuar një video në Instagram gjersa paralajmëron këngën e re që pritet të publikohet së shpejti dhe në mbishkrim shkruan BABASTARS.

Ende nuk dihet se çfarë po ndodhë mes tyre?!. /Lajmi.net/