Përdoreni për 2 javë rresht këtë vaj dhe do të dukeni 10 vite më të reja

Vaji i kokosit është padyshim një ndër vajrat më popullorë në ditët e sotme dhe ka një numër shumë të madh përfitimesh si shëndetësore, po ashtu edhe bukurie. Duke e përdorur rregullisht këtë produkt, lëkura juaj do të ketë shumë përfitime dhe do të dukeni gati 10 vite më të reja.

Krem depilimi

Kremrat komerciale të depilimit janë plot me kimikate të dëmshme, ndërkohë që ky vaj lehtëson lëkurën dhe e hidraton atë.

Variçet

Për të trajtuar apo shëruar variçet  thjesht masazhoni zonat e prekura me vaj kokosi.

Loading poll ...

Ndihmon lëkurën

Është vaji ideal për të ushqyer lëkurën, për të luftuar rrudhat, për ta bërë atë të butë dhe elastike. Mjafton të aplikoni vajin e kokosit në lëkurë çdo natë përpara se të flini dhe lëreni atë të veprojë gjatë gjithë natës.

Krem celuliti

Ky vaj i mrekullueshëm është gjithashtu perfekt për celulitin. Thjesht përziejini me mjaltë dhe vendoseni në zonat e prekura. Lëreni të veprojë deri në mëngjes. Pas disa javësh, celuliti do të zhduket plotësisht.

Krem për duart

Aplikojeni vajin e kokosit tek duart dhe do të vini re menjëherë efektet. Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi (Foton) e cila ndodhet direkt pas perfundimit te fjalise . Faleminderit per mbeshtetjen SHQIPE .