Performanca e reperit Gashi në “Coachella”

 

Këto ditë po mbahet festivali “Coachella” në Amerikë.

Festivali “Coachella” bën në një vend emra të njohur të muzikës dhe artit, nga e gjithë bota, shkruan lajmi.net.

Edhe këtë vit në “Coachella” po marrin pjesë artistë shqiptarë që gëzojnë famë ndërkombëtare.

Reperi Gashi ishte ai i cili performoi së fundi në atë vend para numrit të madh të fansave që ishin mbledhur për ta dëgjuar.

Për ndryshe, përmes një imazhi, Gashi ka dhënë sinjale se po vjen në duet me Cardi B dhe DJ Snake. /Lajmi.net/