Përse kjo maskë e vendosur në fytyrën e Besës?

Besa Gashi ka kohë që ka dorëzuar kurorën e Ish Missit Kosovar, por ende renditet në personazhet më të kërkuara të showbizit vendor.

Bukuroshja shqiptare, viteve të fundit nuk po merret me ndonjë gjë, por vëmendjen e ka gjithmonë të sigurtë , shkruan Kosovarja.

Kjo falë disa fotosesioneve që po realizon kohëve të fundit, dhe aktiviteteve të saj në rrjetet sociale, e cila jo pak herë po zë vend edhe këtë vit në mediat rozë.

Së fundmi ajo ka realizuar edhe një fotosesion tjetër fantastik. Me maskë në fytyrë, e kombinuar me grim, dhe plot sharmante, kështu dukej edhe këtë herë Besa. /Kosovarja/