Përveç me Mozzik, Getinjon e S4MM, Readi zbulon a i ka keq punët me dikë tjetër

Përveç me Mozzik, Getinjon e S4MM, Readi zbulon a i ka keq punët me dikë tjetër

 

Njihet për problemet që i ka pasur me reperët S4MM, Mozzik e Getinjon, por Readi ka zbuluar nëse i ka prishur raportet edhe me dikë tjetër nga estrada.

Reperi Read ishte mysafir në emisionin ‘Mirage’ aty ku foli rreth karrierës muzikore e problemeve me rep-artistët e tjerë, shkruan lajmi.net.

Ai ka treguar detajsht për konfliktin me S4MM, ka sqaruar po ashtu se çfarë ndodhi para disa vitesh me Mozzikun e Getinjon dhe ka zbuluar nëse i ka punët keq edhe me ndonjë këngëtar tjetër të estradës.

Intervistën e plotë të Readit e gjeni në videon në vazhdim./Lajmi.net/