Pija që dje’g dhjamin në zonën e barkut për vetëm 2 javë! Përbërësit ju gjenden në kuzhinë

Sot ne kemi vendosur që t’ju tregojmë për një recetë natyrale, që do t’ju ndihmojë për të djegur dhjamin e padëshiruar në zonën e barkut. Ju mund ta përgatisni atë në shtëpi dhe kjo do t’ju ndihmojë që të realizoni qëllimin tuaj për vetëm 2 javë.

Loading poll ...

Duhet të jeni këmbëngulës dhe ta përdorni atë çdo ditë. Kjo është një pije fantastike, e bërë nga përbërës lehtësisht të disponueshëm dhe ofron përfitime të shumta shëndetësore.

Përbërësit:

Gjysmë limoni ose uthull molle

250 ml ujë

1 lugë gjelle me pluhur kanelle

2 lugë gjelle me mjaltë natyral

Përgatitja:

Hidhni të gjithë përbërësit në një tenxhere.Në fund, shtoni ujin e nxehtë. Mund të përdorni 1 lugë gjelle uthull molle nëse nuk keni limon.

Rekomandime:

1. Përzierja duhet të konsumohet me stomakun bosh, të paktën gjysmë ore para mëngjesit. Përdoreni çdo mëngjes për 2 javë. Duhet ta merrni edhe para se të shkoni për të fjetur.

2.Tregohuni të kujdesshëm me të dhe pijeni me kujdes, sepse mund të shkaktojë efekte anësore.

3. Përdorni trajtimin për 1 muaj dhe pastaj ndaluni për të bërë pushim. Vetëm nëse e përdorni çdo ditë do të humbisni të gjitha yndyrat e padëshiruara.

4. Shmangni ushqimin e përpunuar, me përmbajtje të lartë yndyre dhe përpiquni të hani sa më shumë fruta dhe perime.

5. Ecni të paktën 30 minuta çdo ditë. Ndiqni të gjitha udhëzimet dhe rezultatet do t’ju surprizojnë! Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi (Foton) e cila ndodhet direkt pas perfundimit te fjalise . Faleminderit per mbeshtetjen SHQIPE .