Pornostarja e njohur i kërkon Encës ta heq bluzën dhe t’i dërgojë foto, reagon këngëtarja

Pornostarja e njohur i kërkon Encës ta heq bluzën dhe t’i dërgojë foto, reagon këngëtarja

 

Enca Haxhia ka postuar një fotografi provokuese në Instagram, ku nuk mungoi as komenti i aktores së filmave për të rritur.

Enca Haxhia postoi një imazh në Instagram, në të cilin i gjithë fokusi ishte tek gjoksi bombastik i saj, shkruan lajmi.net.

Në mesin e shumë komenteve nuk mungoi as ai i pornostares së njohur Kendra Lust, e cila i kërkoi këngëtares një foto pa bluzë.

“Shiko në dm dhe më dërgo foto pa atë bluzë” ka shkruar Kendra, ndërsa Enca pa hezitim ia kthen “Kontrollo dm”.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Enca Haxhia është “Baladë”, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip. /Lajmi.net/